SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: On
oc: Activat

en: No
oc: Non

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Off
oc: Desactivat

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: here
oc: aicí

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats
