SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: No
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Filename
os: Файлы ном
