SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: No
se: Ii

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Mail
se: E-boasta
