SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Body
sk: Text

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: On
sk: Zapnúť

en: No
sk: Nie

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Mail
sk: Pošta

en: Off
sk: Vypnúť

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: here
sk: tu

en: Attachments
sk: Prílohy

en: E-mail from name
sk: Email od

en: E-mail from address
sk: Email z adresy

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
sk: Ak váš SMTP server nevyžaduje autentifikáciu, ponechajte prosím prázdne.

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
sk: E-mailová adresa kam bude odoslaný testovací e-mail.

en: Errors only
sk: Len chyby

en: Message body empty
sk: Telo správy prázdne

en: Invalid address
sk: Neplatná adresa
