SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: No
sl: Ne

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Attachments
sl: Priponke
