SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: On
th: เปิด

en: No
th: ไม่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Off
th: ปิด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์
