SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Body
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: On
ur: آن

en: Logging
ur: اندراج

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام
