SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Not found
ca: No trobat

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Scope
ca: Àmbit

en: image
ca: imatge

en: Upload Directory
ca: Directori de càrrega

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
ca: Ja existeix el fitxer d'imatge de memòria cau %destination. Pot haver-hi un problema amb la configuració de reescriptura.
