SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: image
el: εικόνα

en: Upload Directory
el: Κατάλογος υποβολής αρχείων

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
el: Το προσωρινά αποθηκευμένο αρχείο εικόνας %destination υπάρχει ήδη. Ενδεχομένως να υπάρχουν προβλήματα με την διευθέτηση επανεγγραφής (rewrite).
