SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Scope
fi: Kohde

en: image
fi: kuva

en: Upload Directory
fi: Latauskansio

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
fi: Välimuistitettu kuva %destination on jo olemassa. Sinulla voi olla ongelma uudelleenkirjoitussääntöjesi kanssa.
