SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Node Type
fr: Type de nœud

en: Scope
fr: Étendue

en: Upload Directory
fr: Repertoire des transferts

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
fr: Le fichier d'image caché %destination existe déjà. Cela peut entrainer des problèmes avec votre configuration de réécriture.

en: App Secret
fr: Clé secrète d'application
