SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Scope
hu: Hatókör

en: image
hu: kép

en: Upload Directory
hu: Feltöltések könyvtára

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
hu: %destination gyorsítótárazott képfájl már létezik. Lehet, hogy hiba van az URL címátírási (rewrite) beállításaiban.
