SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: Scope
pl: Zasięg

en: image
pl: obrazek

en: Upload Directory
pl: Folder składowania plików

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
pl: Obrazek zapisany w pamięci podręcznej jako %destination już istnieje. Możliwe, że jest problem z konfiguracją przepisywania adresów.

en: App Secret
pl: Sekretne hasło dla aplikacji
