SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: Node Type
ru: Тип материала

en: Scope
ru: Ограничение

en: image
ru: изображение

en: Upload Directory
ru: Папка для размещения файлов

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
ru: Кэшированный файл изображения %destination уже существует. Возможно, проблемы с настройками перезаписи.
