SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Scope
uk: Область

en: image
uk: зображення

en: Upload Directory
uk: Папка для розміщення файлів

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
uk: Кешований файл зображення %destination вже існує. Можливо проблеми з налаштуваннями перезапису.
