SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Scope
vi: Phạm vi

en: image
vi: hình ảnh

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
vi: Thư mục lưu trữ ảnh tạm thời %destination đã tồn tại. Việc ghi lại các cấu hình của bạn có thể gặp lỗi.
