SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: Node Type
it: Tipo di nodo

en: Scope
it: Portata

en: image
it: immagine

en: Upload Directory
it: Directory per il caricamento

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
it: Il file dell'immagine in cache %destination esiste già. Potrebbe dipendere da problemi con la configurazione di riscrittura URL.
