SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: image
ro: imagine

en: Upload Directory
ro: Director de încărcare

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
ro: Fișierul de tip imagine %destination memorat în cache există deja. S-ar putea să fie o problemă cu configurația dumneavoastră de rescriere.
