SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Scope
sk: Rozsah

en: image
sk: obrázok

en: Upload Directory
sk: Priečinok pre nahrané súbory
