SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Scope
sv: Omfattning

en: image
sv: bild

en: Upload Directory
sv: Uppladdningskatalog

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
sv: Cachad bildfil %destination finns redan. Det kan finnas ett fel i din inställning för omskrivning.
