SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Scope
id: Lingkup

en: image
id: gambar

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
id: File gambar cache %destination sudah ada Mungkin ada masalah dengan konfigurasi penulisan ulang Anda.
