SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: image
cs: obrázek

en: Upload Directory
cs: Adresář pro nahrávání souborů

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
cs: Cesta %destination pro ukládání obrázků do mezipaměti již existuje. Možná nejsou správně nakonfigurována přepisovací (rewrite) pravidla.
