SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Node Type
da: Indholdstype

en: Scope
da: Dækning

en: image
da: billede

en: Upload Directory
da: Upload-mappe

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
da: Den cachede billedfil %destination eksisterer allerede. Der er muligvis et problem med din rewrite-konfiguration.
