SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: Node Type
es: Tipo de nodo

en: Scope
es: Ámbito

en: image
es: imagen

en: Upload Directory
es: Directorio para las subidas

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: Redirect URL
es: URL de redirección

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
es: El archivo de imagen en caché %destination ya existe. Puede haber un problema con su configuración de reescritura.
