SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
