SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Scope
nl: Bereik

en: image
nl: afbeelding

en: Upload Directory
nl: Upload map

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
nl: De afbeelding %destination bestaat al in de cache. Wellicht is er iets mis met de rewrite-instellingen.
