SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Node Type
pt: Tipo do Node

en: Scope
pt: Escopo

en: image
pt: imagem

en: Upload Directory
pt: Diretório de upload

en: Redirect URL
pt: URL para redirecionamento

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
pt: Já existe o arquivo de cache da imagem em %destination. Pode haver um problema em sua configuração de reescrita.
