SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: image
tr: imaj

en: Upload Directory
tr: Yükleme dizini

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
tr: %destination önbellek resim dosyası zaten mevcut. Yeniden yazma yapılandırmanızda bir sorun olabilir.
