SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Scope
ja: スコープ

en: image
ja: 画像

en: Upload Directory
ja: アップロード先ディレクトリー

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Redirect URL
ja: 転送先URL

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
ja: キャッシュされた画像ファイル %destination がすでに存在します。 これは、現在の上書き設定に起因する問題かもしれません。
