SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: image
lt: paveikslėlis

en: Upload Directory
lt: Atsiuntimo katalogas

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
lt: Talpykloje esantis paveikslėlio failas %destination jau egzistuoja. Gali būti problema su Jūsų perrašymo konfigūracija.
