SN FB Dynamic Cover Photo (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Node Type
pt: Tipo de Nó

en: image
pt: imagem

en: Upload Directory
pt: Carregar directório

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
pt: O ficheiro de imagem armazenado em cache %destination já existe. Poderá existir um problema com as suas permissões de reescrita.
