SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: About
ar: حول

en: File Transfer failed, reason: !reason
ar: فشل في رفع الملف، بسبب : !reason

en: Preparing to install
ar: التحضير للتثبيت
