SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: About
cs: Popis

en: File Transfer failed, reason: !reason
cs: Přenos souboru selhal z důvodu: !reason

en: Preparing to install
cs: Systém připravuje instalaci
