SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: About
da: Om

en: File Transfer failed, reason: !reason
da: Filoverførsel mislykkedes på grund af: !reason

en: Preparing to install
da: Forbereder installation
