SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: About
de: Über

en: File Transfer failed, reason: !reason
de: Dateiübertragung fehlgeschlagen. Grund: !reason

en: Preparing to install
de: Vorbereitung auf das Installieren
