SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: About
el: Περί

en: File Transfer failed, reason: !reason
el: Η μεταφορά του αρχείου απέτυχε, αιτία: !reason

en: Preparing to install
el: Προετοιμασία για εγκατάσταση
