SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: About
et: Programmist

en: File Transfer failed, reason: !reason
et: Faili ülekanne ebaõnnestus: !reason

en: Preparing to install
et: Paigaldamiseks valmistumine
