SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: About
fi: Tietoja

en: File Transfer failed, reason: !reason
fi: Tiedoston siirto epäonnistui: !reason

en: Preparing to install
fi: Aloitetaan asennusta
