SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: About
fr: À propos

en: File Transfer failed, reason: !reason
fr: Le transfert du fichier a échoué, cause : !reason

en: Preparing to install
fr: Préparation de l'installation

en: Save and Continue
fr: Sauvegarder et continuer
