SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: About
gl: Información

en: File Transfer failed, reason: !reason
gl: A transferencia de arquivos fallou, por: !reason.

en: Preparing to install
gl: Preparándose para instalar
