SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: About
hr: Opis

en: File Transfer failed, reason: !reason
hr: Prijenos datoteke nije uspio, razlog: !reason

en: Preparing to install
hr: Priprema za instalaciju
