SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: About
hu: Leírás

en: File Transfer failed, reason: !reason
hu: A fájlátvitel sikertelen, oka: !reason

en: Preparing to install
hu: Felkészülés a telepítése

en: Save and Continue
hu: Mentés és folytatás
