SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: About
id: Tentang

en: File Transfer failed, reason: !reason
id: Transfer file gagal, alasan: !reason

en: Preparing to install
id: Persiapan untuk instalasi
