SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: About
ja: アバウト

en: File Transfer failed, reason: !reason
ja: ファイル転送に失敗しました。理由： !reason

en: Preparing to install
ja: インストールの準備中
