SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: About
jv: Ngenani

en: File Transfer failed, reason: !reason
jv: Berkas pengiriman gagal, alasane: !reason

en: Preparing to install
jv: Nyiapaké kanggo masangi
