SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: About
km: អំពី

en: File Transfer failed, reason: !reason
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទេរ​ឯកសារ​ មូល​ហេតុ ៖ !reason

en: Preparing to install
km: ត្រៀម​ដំឡើង
