SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Preparing to install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲು ಸಿದ್ಧಗೊಳಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Save and Continue
kn: ಉಳಿಸು ಮತ್ತು ಮುಂದುವರಿಸು
