SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: About
lt: Apie

en: File Transfer failed, reason: !reason
lt: Failų perkėlimas nepavyko, priežastis: !reason

en: Preparing to install
lt: Ruošiamasi diegti
