SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: About
nl: Over

en: File Transfer failed, reason: !reason
nl: Fout tijdens bestandsoverdracht. Reden: !reason

en: Preparing to install
nl: Installatie voorbereiden

en: Save and Continue
nl: Opslaan en doorgaan
