SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: About
pl: O stronie

en: File Transfer failed, reason: !reason
pl: Nieudany transfer pliku, powód: !reason

en: Preparing to install
pl: Przygotowanie do instalacji

en: Save and Continue
pl: Zapisz i kontynuuj
